Jestem stałą klientką firmy Szop. Efekty prania zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Rzeczywiście, różnica była bardzo widoczna, zaraz po wypraniu dywanu i kanap. Dzięki Firmie Szop oszczędzam dużo czasu i wysiłku, a efekt jest dużo bardziej satysfakcjonujący niż przy użyciu domowych sposobów. Spokojnie mogę polecić tę firmę, a każdej gospodyni taką usługę!

Małgorzata Renes, mieszkanka Bielan

Pranie tapicerki - Warszawa

Pragniemy Państwu zaproponować skuteczne pranie tapicerki – Warszawa to nasza siedziba oraz jednocześnie główny obszar prowadzenia działalności. Odświeżymy Wasze kanapy, sofy, łóżka, fotele, rogówki kuchenne, krzesła, pufy i taborety – atrakcyjne ceny już od 10 zł, minimalna wartość zamówienia to 70 zł.

Efektywne pranie tapicerki – Warszawa i okolice – jest uzależnione od wielu czynników. To zarówno kwestia doświadczenia i umiejętności osób wykonujących te czynności, jak i zastosowania odpowiedniego sprzętu oraz środków czyszczących – my bazujemy na produktach znanej i renomowanej firmy Kärcher. Jesteśmy najlepsi w swoim fachu. Jeśli kiedykolwiek zadawałeś sobie pytanie: Jak skutecznie i prawidłowo wyprać tapicerkę samochodową? Teraz nie musisz już się nad tym zastanawiać, zgłoś się do nas. Warszawa, jako stolica wymaga usług na najwyższym poziomie.


Pranie tapicerki samochodowej w Warszawie

Dla nas liczą się jakość usług, solidność i rzetelność. Zawsze dbamy o powierzone nam meble, by mogli Państwo przez długi czas cieszyć się ich pięknym wyglądem. Współpraca z nami to szereg korzyści. Przekonacie się Państwo, że pranie tapicerki – Warszawa i nie tylko – w naszym wykonaniu to profesjonalizm i bezpieczeństwo. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zachęcamy do kontaktu!

Nasze ceny:

Dojazd na terenie Warszawy gratis!

Minimalne zamówienie już od 70 zł

Zadzwoń już dziś nr tel. 880 916 987

Jeśli składając zamówienie powołacie się Państwo na hasło www.szop.waw.pl otrzymacie rabat wysokości 5 proc.

Specjalna oferta dla sąsiadów:
Jeśli znajdziesz trzech chętnych na pranie w Twoim bloku otrzymasz wraz z sąsiadami rabat 15 proc. na nasze usługi.


Jeśli pranie tapicerki sprawia Państwu problem lub po prostu nie macie czasu tego robić - zaufajcie profesjonalistom. Warszawa to miejsce, w którym zespół sprawdzonych, doświadczonych oraz odpowiednio wykwalifikowanych osób z pewnością poradzi sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem. Pranie tapicerki odbywa się szybko i sprawnie, a dodatkowym atutem świadczonych przez nas usług na terenie miasta Warszawa są atrakcyjne ceny. Dysponujemy najlepszymi maszynami, dzięki którym pranie tapicerki wykonywane przez naszą firmę na pewno sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.