Jesteśmy klientami Szopa od lat – mamy w mieszkaniu jasną wykładzinę, która wymaga regularnego odświeżania. Za każdym razem jesteśmy zadowoleni z rzetelnie wykonanej pracy w przystępnej cenie. Bardzo sobie cenimy wyjątkowo uprzejmą i miła obsługę, wysoką kulturę pracy, a także elastyczność i terminowość pracowników firmy.

Anna i Paweł Poduszko

Pranie dywanów - Warszawa

Systematyczne pranie dywanów jest niezwykle istotnie nie tylko ze względów wizualnych. Znajdujące w dywanie wszelkie bakterie, pleśnie czy roztocza są szkodliwe dla naszego zdrowia. Firma Szop - pranie dywanów Warszawa - oferuje Państwu profesjonalną usługę prania dywanów. Każdy dywan wymaga systematycznego prania celem wyczyszczenia, odplamiania oraz odświeżenia jego powierzchni. Wyprany dywan odzyskuje dawny wygląd, włosie pozbawione brudu podnosi się i wygląda jak nowe. Zapewniamy czystość i świeżość w Twoim wnętrzu, co jest szczególnie istotne dla alergików. Domowe sposoby prania dywanów polegają niejednokrotnie na wcieraniu brudu wewnątrz dywanu – uniknij tego dzięki firmie Szop! Wykonywane przez nas pranie dywanów (Warszawa) to profesjonalna usługa z gwarancją jakości.


Pranie wykładzin - Warszawa

W zakres naszych usług wchodzi również pranie wykładzin. W ramach naszej działalności współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi. Wszelkie czynności czyszczące oraz piorące wykonujemy u Państwa na miejscu, w domu lub w biurze. Pranie wykładzin (Warszawa) wykonujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Procesy te polegają na spryskiwaniu czyszczonej powierzchni, a następnie na odsysaniu wody przy użyciu środków piorących. W pracy sięgamy wyłącznie po najwyższej klasy sprzęt i preparaty sygnowane renomowaną marką Kärcher. Cechuje nas stuprocentowy profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Usługi takie jak pranie dywanów oraz pranie wykładzin (Warszawa), są świadczone przy użyciu profesjonalnych urządzeń - skutecznie i efektywnie. Decydując się na współpracę, zyskujecie Państwo gwarancję doskonałej jakości usług. Oferujemy mobilną usługę w dogodnym dla Państwa terminie bezpośrednio na miejscu, w domu i biurze. Wybór naszej firmy to oszczędność czasu i szybki efekt. Zaufało nam już wielu klientów. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Postaw na profesjonalne pranie wykładzin. Warszawa jest miastem, w którym działamy najprężniej.

Cena od 4 zł do 6 zł/mkw.

Dojazd na terenie Warszawy gratis!

Minimalne zamówienie już od 70 zł.

Zadzwoń już dziś nr tel. 880 916 987

Jeśli składając zamówienie powołacie się Państwo na hasło www.szop.waw.pl otrzymacie rabat wysokości 5 proc.

Specjalna oferta dla sąsiadów:
Jeśli znajdziesz trzech chętnych na pranie w Twoim bloku otrzymasz wraz z sąsiadami rabat 15 proc. na nasze usługi.


Usługa fachowego prania wykładzin oraz dywanów na terenie Warszawy

Jeżeli Państwu także wielką trudność sprawia pranie dywanów oraz wykładzin bądź po prostu nie macie na to czasu - powierzcie to zadanie profesjonalistom. Nasi doświadczeni oraz odpowiednio przygotowani pracownicy, którzy od wielu lat zajmują się praniem dywanów, a także czyszczeniem wykładzin, z wielkim zaangażowaniem oraz ogromną starannością uporają się z każdym problemem. Warszawa to wielkie miasto, w którym nie brakuje firm zajmujących się praniem wykładzin oraz dywanów, jednak to właśnie my wyróżniamy się na tle konkurencji. Działamy w szybkim tempie, w bezpieczny sposób, a przede wszystkim wyjątkowo skutecznie. Używamy sprawdzonych oraz profesjonalnych środków piorących znanych i cenionych marek, które nie uczulają oraz nie stwarzają żadnych zagrożeń zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Pranie wykładzin (Warszawa) wykonują pracownicy z wieloletnim stażem pracy, którzy przy pomocy specjalistycznych urządzeń są w stanie uporać się nawet z największymi plamami oraz zabrudzeniami. Warszawa jest miastem, w którym działamy od lat, dzięki czemu zaskarbiliśmy sobie setki wdzięcznych klientów, których pozytywne opinie są dla nas największym wynagrodzeniem, a także ogromną motywacją do dalszej pracy i poszerzania zakresu naszych usług. Jeżeli pragną Państwo zaufać specjalistom, zachęcamy do zapoznania się z naszą ciekawą ofertą, która na pewno spełni Państwa oczekiwania. Oferujemy szybkie, tanie i skuteczne pranie dywanów (Warszawa), które zapewni Państwu czystość i porządek na długi czas.